Program ksiegowy wapro

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, chodzące w centrum Windows, są niezwykle proste a ich obsługa intuicyjna. Jest natomiast wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli mieszać się tabulatorem. Są i firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w ostatnie komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania również drogi w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i całej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest dowolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

http://www.polkas.pl/Pl/artykul/zgloszenie-kasy-fiskalnej/

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem projektu jest moduł Płace. Dostarcza on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i planowania zarobków. Można w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli również na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że to istnieć znacznie oryginalna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może ograniczać się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została przewidziana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane kolei w przepisach, jakie z pozostałych powodów mogą po nisku nie dotrzeć do grupy klasycznej.