Krajalnica omas

Krajalnica maga 612p to korzystne narzędzie do cięcia wszelkiego typu żywności. Przydaje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do ostrych jak sery. Dobre tematy i delikatne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na zachowanie jej w prostot i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu drugi człowiek może stać szybko zastosowany w różne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wykonywana stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do przygotowania w krótkim czasie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować również nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób towarów jest na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w złych cenach. Urządzenie kieruje się z wielu elementów, które potrafią stać wymienione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.